AKAI EIE Interfejs audio USB

Dodaj recenzję:
  • Cena netto: 702,44 zł 864,00 zł
  • Oblicz

AKAI EIE Interfejs audio USB

EIE jest interfejsem audio USB idealnie dopasowanym do Twojego setu muzycznego. Cztery wejścia i cztery wyjścia (4x4) pozwalają w optymalny sposób nagrywać w rozdzielczości 16 bitowej. EIE również posiada trzy gniazda USB umożliwiające podłączenie urządzeń zewnętrznych takich jak klawiatury, dyski twarde i inne, gdy wszystkie porty w komputerze są już zajęte. Ten interfejs posiada wysokiej klasy komponenty, w tym niklowane gniazda wejściowe, analogowe mierniki VU, a wszystko zamknięte jest w aluminiowej, solidnej obudowie. Interfejs EIE może być używany z praktycznie każdym programem muzycznym, takim jak aplikacja GarageBand lub Pro Tools a połączenie plug&play pozwała połączyć go z każdym komputerem bez instalowania dodatkowych sterowników.

Każdy kanał EIE posiada XLR-¼ "combo jack, pokrętła gain i przełączniki Mic/Line/Guitar. EIE posiada dyskretne przedwzamacniacze z zasilaniem 48 V, co umożliwia podpięcie dowolnego mikrofonu. Niklowane złącza insertowe Jack ¼ " znajdują się z tyłu interfejsu i umożliwiają obróbkę sygnału na zewnątrz. Można też podłączyć kilka monitorów odsłuchowych podłączając je do czterech ¼ " zbalansowanych, niklowanych wyjść. Wielkość sygnału wychodzącego z obu par wyjść może być śledzona za pomocą wysokiej jakości analogowych mierników VU. EIE posiada również wyjście słuchawkowe na dużego Jacka [ ¼ "TRS]. Wysokiej jakości przetworniki analogowo-cyfrowe i cyfrowo-analogowe sprawiają, żaden szczegół z sesji lub nagrania nie umknie.

Interfejs EIE wyposażony również jest w trzy dodatkowe porty USB, do których można podłączyć sterowniki MIDI, dyski twarde itd. Interfejs USB pracuje plug`n`play z Mac OS, Windows XP, Vistą i Windowsem 7. Wyposażony jest również w standardowe gniazdo MIDI in/out.

GŁÓWNE CECHY:

    Interfejs audio USB z możliwością pracy w rozdzielczości 16-bit,
    Cztery XLR-¼" combo z zasilaniem phantom 48V i pokrętłem gain,
    Cztery ¼" pokryte niklem wyjścia Jack do dwóch oddzielnych systemów odsłuchowych,
    Dwa klasyczne, wysokiej jakości wskaźniki poziomu VU z możliwością przełączania źródła sygnału audio,
    Trzy dodatkowe porty USB do podłączenia innych urządzeń,
    Gniazda MIDI,
    Wyjście słuchawkowe z możliwością przełączenia źródła dźwięku z bezpośrednim wyjściem na monitoring,
    Atrakcyjny wygląd, solidna konstrukcja.

ZAWIERA:

    Interfejs EIE,
    Kabel zasilający,
    Skróconą instrukcją obsługi.