ADAM T7V Monitor aktywny

 • Dodaj recenzję:
  • 10488
  • 755,00 zł
  • Negocjuj cenę
  • Oblicz

  T7V to dwudrożny monitor studyjny, przeznaczony do użytku w bliskim polu, w pozycji pionowej.

  T7V wyposażony jest w 7-calowy głośnik niskotonowy, który zapewnia bas schodzący do 39 Hz, natomiast membrana wysokotonowego głośnika U-ART zapewnia wysokie częstotliwości, sięgające 25 kHz – praktycznie niesłyszalne w monitorach w tym przedziale cenowym. Wysokotonowy głośnik U-ART połączony jest z falowodem o tych samych cechach kontroli dyspersji co falowód High Frequency Propagation (HPS) wykorzystywany we flagowej serii monitorów ADAM Audio – S. Falowody w dużym stopniu ujednolicają dyspersję wysokich częstotliwości, zapewniając niesamowicie szeroki idealny punkt odsłuchu, co uwalnia od sztywnego siedzenia w jednej pozycji podczas miksowania.

  Z tyłu obudowy T7V tunel bass-reflex łączy się z solidnym metalowym panelem, który zawiera wejścia analogowe. Głośnik wysokotonowy U-ART zasilany jest przez wzmacniacz 20 W, natomiast 50-watowy wzmacniacz obsługuje woofer (oba pracują w klasie D). Te nowe potężne monitory zapewniają maksymalny poziom SPL 110 dB na parę.

  Szerokie pasmo przenoszenia, duży zakres dynamiki, doskonałe przenoszenie transjentów, szeroki idealny punkt odsłuchu i niewielkie rozmiary sprawiają, że T7V idealnie pasuje do małych pomieszczeń realizatorskich przy produkcji muzycznej, postprodukcji filmów i programach radiowych/telewizyjnych – doskonale mieszczą się w skromnym budżecie, w jakim wiele tego typu obiektów musi się zmieścić. Subwoofer ADAM Sub8 jest idealnym uzupełnieniem T7V, rozszerzając możliwości monitorowania niskich częstotliwości.

  SPECYFIKACJA

  Głośnik wysokotonowy U-ART,
  Głośnik niskotonowy 7″,
  Wejścia: XLR i RCA,
  Falowód HPS,
  Moc wzmacniacza: Głośnik wysokotonowy: 20 W [RMS], Głośnik niskotonowy 50 W [RMS],
  Pasmo przenoszenia: 39 Hz – 25 kHz,
  Maksymalny, szczytowy poziom ciśnienia akustycznego na parę: 110 dB,
  Wzmocnienie/tłumienie wysokich i niskich częstotliwości o ± 2 dB,
  Gwarancja: 5 lat [2 lata na części i robociznę oraz dodatkowe 3 lata (dostępne po rejestracji produktu).