AUDAC MFA216 2 X 80W @ 4 OHM - 160W @ 70/100V

 • Dodaj recenzję:
 •  

  Ten rewolucyjny, wielokrotnie nagradzany wzmacniacz został zaprojektowany jako dwukanałowy wzmacniacz wykorzystujący technologię wzmacniacza klasy D. Może być stosowany do zasilania systemów stereo o niskiej impedancji o maksymalnej mocy 2 x 80 W, natomiast mostkowanie do stałego napięcia (100 V i 70 V) jest możliwe przy maksymalnej mocy wyjściowej 160 W. Zasilacz impulsowy umożliwia szeroki zakres zmian napięć głównych w celu zapewnienia globalnej kompatybilności.

   

  Zintegrowane gniazdo modułu SourceCon ™ * umożliwia implementację dowolnego dostępnego kompatybilnego modułu, oferując prawdziwie kompleksowe rozwiązanie. Typowe zastosowania to implementacja modułu strumieniowego przesyłania dźwięku lub modułu radia internetowego. Dodatkowo wejście liniowe stereo umożliwia podłączenie dowolnego rodzaju zewnętrznych źródeł dźwięku.

  Symetryczne wejście mikrofonowe / liniowe umożliwia podłączenie mikrofonu zapowiadającego z kompatybilnością z mikrofonami pojemnościowymi przy użyciu zintegrowanego zasilania phantom (15 V). Przełącznik priorytetu zastępuje muzykę w tle, gdy jest włączony, a kompatybilność ze źródłami o poziomie liniowym (np. Odtwarzaczami plików głosowych) jest gwarantowana dzięki szerokiej regulacji wzmocnienia (0 dB ~ +50 dB). Ta regulacja wzmocnienia kontroluje zarówno czułość wejść liniowych z tyłu, jak i z przodu. Dzięki 2,8-calowemu wyświetlaczowi TFT i przyciskowemu obrotowemu pokrętłu z przodu, uzyskuje się niezrównane wrażenia użytkownika.

   

  Proszę zwrócić uwagę, że wejście RCA jest połączone z wejściem liniowym z tyłu urządzenia, co oznacza, że ​​tylne wejście jest wyłączone, gdy używane jest wejście przednie.

   

  Wyjście liniowe z tyłu urządzenia sprawia, że ​​jest ono jeszcze bardziej wszechstronne. To wyjście liniowe może być używane jako wyjście przedwzmacniacza, gdzie wejście i głośność są takie same jak we wzmacniaczu wewnętrznym lub jako oddzielne wyjście drugiej strefy stereo, w którym można obsługiwać obie strefy (wejścia, regulacja głośności i wiele innych ..) całkowicie niezależnie od siebie.

   

  Priorytetowy styk wyciszenia z tyłu urządzenia wycisza muzykę w przypadku zamknięcia styku między obydwoma zaciskami. Priorytet włączony na wejściu mikrofonu zastępuje wyciszenie, umożliwiając powiadomienia alarmowe lub wiadomości głosowe.

   

  Seria MFA jest sterowana zarówno przez RS232, RS485, jak i TCP / IP, co pozwala na implementację z systemami automatyki domowej i przemysłowej oraz urządzeniami peryferyjnymi. Korzystając z bezpłatnej aplikacji AUDAC Touch ™ 2, sterowanie i konfigurację można przeprowadzić z dowolnego przenośnego lub nieprzenośnego urządzenia w dowolnym miejscu iw dowolnym czasie.

   

   

  Możliwy jest montaż na biurku lub montaż w szafie sprzętowej za pomocą adapterów montażowych serii MBS1xx. Półkowa szafa rack 19 ”umożliwia pojedynczą instalację w stelażu na sprzęt 10,5” lub obok siebie (dwa urządzenia) w szafie 19 ”.

   

  Po zainstalowaniu (opcjonalnego) interfejsu sieciowego audio ANI44XT Dante ™, muzyka z zainstalowanego modułu SourceCon ™ lub podłączonego sygnału wejścia liniowego może być udostępniana w całej sieci audio Dante ™ do innych kompatybilnych urządzeń lub wzmacniaczy. Używając Dante ™, możesz nawet odtwarzać wiadomości priorytetowe z niemal zerową latencją (100 ms) dla odbiorców.

   

  Dane techniczne:

  Sygnał / szum> 90 dB
  THD + N (przy 1 kHz) <0,05%
  Technologia klasy D.
  Moc RMS przy 16 Ω Stereo 2 x 80 W.
  @ 70/100 V Mostek 1 x 160 W.
  Pasmo przenoszenia (± 3 dB) 20 Hz - 20 kHz
  Wejścia Typ 1 x gniazdo kart interfejsu SourceCon ™
  4 x Dante (moduł opcjonalny)
  Wyjścia Typ 1 x wyjście liniowe
  1 x 70 / 100V (zmostkowany)
  4 x Dante (moduł opcjonalny)
  Wejścia symetryczne mikrofonowe / liniowe 1 x symetryczne wejście mikrofonowe i liniowe
  Złącze bloku zacisków Euro
  Niezbalansowany typ stereo 1 x niezbalansowana linia stereo
  Złącze RCA / 3,5 mm Jack
  Inny typ Wycisz kontakt z priorytetem
  Zasilanie Działające 100 ~ 240 V AC / 50 ~ 60 Hz
  Moc RMS @ 4 Ω Stereo 2 x 80 W.
  @ 8 Ω Stereo 2 x 80 W.