Dynaudio LYD 7 Monitor aktywny

 • Dodaj recenzję:
  • 7636
  • Producent: Dynaudio
  • Czas realizacji: 2-5 dni
  • 2 490,00 zł
  • Negocjuj cenę
  • Oblicz

  Dynaudio LYD 7 Monitor aktywny

  Nowy monitor LYD 7 wykorzystuje zaawansowany procesor DSP do zwiększenia lub zmniejszenia zakresu niskich częstotliwości o 10 Hz, jeśli zaistnieje taka potrzeba, zaś funkcję Position i Sound Balance zapewniają lepsze funkcjonowanie w każdym otoczeniu. W porównaniu z mniejszym rodzeństwem LYD 7 ma większy woofer, który pomaga w uzyskaniu niższych częstotliwości.

  System bazujący na magnesie ferrytowym z wentylowanym nadbiegunnikiem zapewnia precyzyjną kontrolę głośnika. Cewka o dużej średnicy, otaczająca magnes, gwarantuje najlepszą liniowość. Aluminiowa cewka i drut mają niską masę, więc reakcja na transjenty jest szybka i wierna. Aby zapewnić idealny kompromis pomiędzy sztywnością, wagą i tłumieniem w celu uzyskania bezkonkurencyjnej wierności dźwięku, uformowaliśmy membranę i kopułkę przeciwkurzową z jednego fragmentu opatentowanego przez nad materiału – polimeru magnezowo-krzemianowego. (Magnesium Silicate Polymer).

  Najnowsza seria naszych profesjonalnych monitorów – LYD – definiuje na nowo moc i precyzję.

  Seria LYD wyróżnia się precyzją przy niskiej głośności, co sprawia, że monitory są idealne do małych konfiguracji, montażowni i domowego studia. Każdy głośnik został wyprodukowany ręcznie w naszej fabryce w Skanderborgu w Danii, przy użyciu tweeterów z miękką kopułką i wooferów z MSP, w celu zapewnienia idealnej dyspersji.

  Zasady konstrukcji

  Monitory Dynaudio zostały zaprojektowane, by mówić prawdę, więc otrzymujesz dokładnie to, czego potrzebujesz: idealne odwzorowanie Twojego miksu. Świetnie miksowanie bierze się z przywiązywania wagi do szczegółów przy dążeniu do osiągnięcia ostatecznego miksu, który wykracza daleko ponad sumę jego elementów składowych. Wierzymy, że ta sama zasada ma zastosowanie przy projektowaniu najlepszych monitorów.
  Najwyższa staranność przy doborze materiałów i produkcji, połączona z najdokładniejszym i szczegółowym programem testowania monitorów w branży pozwala na osiągnięcie 100-procentowej spójności – nie tylko pomiędzy różnymi parami, lecz także przy krzyżowaniu różnych par lub poleganiu na parach w różnych miejscach. W związku z unikalną konstrukcją głośników nasze monitory są neutralne i nie koloryzują dźwięku. Wyrównana czystość dźwięku w połączeniu z wyjątkową dynamiką naszych monitorów zapewniają Ci możliwość długiej pracy bez zmęczenia słuchu.

   

  Cechy

  Monitor bliskiego pola z wooferem 7"
  Maks. SPL (1 m, para): 109 dB
  Częstotliwość zwrotnicy: 4300 Hz
  Pasmo przenoszenia: 45 Hz – 22 kHz
  Konstrukcja bi-amp z najnowocześniejszymi wzmacniaczami pracującymi w klasie D, o mocy 2 x 50W
  Regulacja „Bass extension” do zwiększenia lub ograniczenia zakresu niskich częstotliwości
  Przełącznik pozycji monitorów
  Regulacja ogólnej charakterystyki brzmienia – „Sound balance”
  Możliwość zastosowania jednego z dwóch ustawień: „Free” dla głośnika wolnostojącego i „Wall” dla głośników ustawionych w odległości do 50 cm od ścian
  Wyprodukowane w Danii

  Dane techniczne

  Pasmo przenoszenia: 45 Hz – 22 kHz
  Maks. SPL (1 m, para): 109 dB
  Konstrukcja: Bass reflex
  Częstotliwość zwrotnicy: 4300 Hz
  Głośnik wysokotonowy (tweeter): 28 mm, miękka kopułka
  Głośnik średnio-/niskotonowy (woofer): 7''
  Wzmacniacz: Klasa D wysokie częstotliwości (HF) - 50W/ niskie częstotliwości (HF) - 50W
  Wymiary (szer. x wys. x gł.): 186 x 320 x 296 mm
  Waga: 8 kg
  Wejścia/wyjścia: Symetryczne XLR: Niesymetryczne RCA

  Cena za szt.