Optoma OP751RKe monitor interaktywny dotykowy 75"

 • Dodaj recenzję:
 • Optoma OP751RKe monitor interaktywny dotykowy 75"

   

   

  Klienci edukacyjni, którzy nabędą monitory interaktywne Optoma mogą do 31 grudnia 2019 roku skorzystać z 5-letniej przedłużonej gwarancji bez dodatkowych kosztów.
  Aby aktywować przedłużoną gwarancję, użytkownicy końcowi muszą wypełnić dane rejestracyjne za pośrednictwem strony internetowej Optoma w ciągu 30 dni od chwili zakupu, nie później niż 31 grudnia 2019 roku.

   

  Monitory interaktywne Optoma to płaskie panele dotykowe zapewniające rozdzielczość 4K UHD oraz 20 punktów dotyku. Dzięki nim wyświetlanie lekcji, dzielenie się pomysłami nabierze nowego wymiaru, zarówno w zastosowaniach edukacyjnych, ale też i korporacyjnych.

  Monitory dostępne w rozmiarach 65", 75" i 86" posiadają antyodblaskowy wyświetlacz, filtr niebieskiego światła oraz szerokie kąty widzenia. To wszystko znacząco redukuje zmęczenie wzroku, a jednocześnie gwarantuje wyraźny i nasycony kolorami obraz, doskonale widoczny nawet dla najbardziej oddalonych widzów.

   

   

  Wbudowana funkcja chmurowa pozwala na łatwy dostęp do Dysku Google lub Microsoft OneDrive, a dzięki opcji AirShare możliwe jest dzielenie się z publicznością prezentowanymi materiałami w czasie rzeczywistym. Udostępnianie quizów, wykresów oraz ankiet nigdy nie było prostsze!

  Monitory posiadają szeroki zakres złącz sygnałowych, ułatwiając ich podłączenie, oraz możliwość dzielenia się treścią bezprzewodowo. Preinstalowanych aplikacji do prezentowania treści można używać od razu po wyjęciu z pudełka. Orientacja portretowa i biurkowa nie jest dostępna

   

  Bezproblemowa interaktywność

  Ciesz się możliwościami wielodotyku, aby zapewnić bezproblemową interaktywność. Do 20 punktów dotykowych umożliwia proste tworzenie grup i współpracę.

  Łatwe podłączanie dowolnego urządzenia wideo za pośrednictwem HDMI lub VGA.

   

   

  Złącze dotykowe USB zapewnia kompatybilność dotykową z urządzeniami Windows, Mac OS i Chrome OS.

  Udział ekranu z urządzeń mobilnych za pośrednictwem aplikacji do udostępniania bezprzewodowego iMirror i ScreenShare w celu ułatwienia współpracy przy użyciu własnego urządzenia (BYOD).

   

  Prosta adnotacja i udostępnianie

  Udział ekranu z urządzeń mobilnych za pośrednictwem aplikacji do udostępniania bezprzewodowego iMirror i ScreenShare w celu ułatwienia współpracy przy użyciu własnego urządzenia (BYOD).

  Wbudowana obsługa popularnych rozwiązań pamięci masowej w chmurze, w tym Google Drive i Microsoft OneDrive, zapewnia szybki dostęp do pamięci cyfrowej w celu łatwego udostępniania.

   

   

  Zainspiruj zaangażowanie odbiorców dzięki natychmiastowej analizie wyników z ankiet, quizów za pomocą urządzeń mobilnych przy użyciu aplikacji AirShare.

  Łatwa transmisja adnotacji ze spotkań i lekcji z wyświetlacza do zdalnych widzów. Wystarczy zeskanować kod QR i natychmiast nawiązać połączenie.

   

  Rozdzielczość Ultra HD 4K

  Dzięki rozdzielczości ponad ośmiu milionów pikseli rozdzielczość Ultra HD 4K zapewnia czterokrotnie więcej szczegółów niż w rozdzielczości Full HD, zapewniając ostrzejsze i bardziej realistyczne obrazy oraz bogatsze kolory - dzięki czemu możesz usiąść bliżej ekranu i cieszyć się bardziej wciągającymi wrażeniami.

   

  Szkło z powłoką antyodblaskową

  Szeroki kąt widzenia ze szkłem pokrytym powłoką antyodblaskową zapewnia widoczność w świetle dziennym dla wszystkich w pomieszczeniu.

   

  Hartowane szkło odporne na zarysowania

  Odporny na zarysowania wyświetlacz ze szkła hartowanego, odporny na zarysowania i niezawodny, został sklasyfikowany na poziomie 7 w skali MOHS i odpowiada twardości kwarcu.


  Wyświetlacz z certyfikatem TUV Low blue light

  Wbudowany tryb niskiego niebieskiego światła pomaga zmniejszyć wysiłek oczu i zmęczenie, minimalizując emisję niebieskiego światła z wyświetlacza

   

   

  Wbudowany głośnik

  Mocny wbudowany głośnik zapewnia wyjątkową jakość dźwięku oraz łatwą konfigurację bez potrzeby kupowania kosztownych głośników zewnętrznych.

  Dane w chmurze

  Uzyskaj dostęp do plików i treści przechowywanych na Dropboxie, Dysku Google i innych usługach przechowywania w chmurze.

   

   

  Specyfikacja

  Wyświetlacz

  Podświetlenie - Direct type LED
  Rozmiar (przekątna) - 75"
  Rozdzielczość - 3840(H)*2160(V) Pixel (UHD 4K)
  Jasność - 350 cd/m2
  Współczynnik kontrastu - 1 200:1
  Contrast ratio (dynamic) - 4 000:1
  Kąty widzenia - 178°
  Czas reakcji - 8ms
  Żywotność - 50 000godzin
  Liczba głośników - 2
  Wattów na głośnik - 16W
  Twardość powierzchni - 7H
  Szkło - Toughened

  Cechy fizyczne

  Wymiary (Sz x Gł x Wy) (mm)  - 1763 x 100 x 1034
  Waga netto - 58.6kg
  Rodzaj śrub montażowych - M8*25mm
  Otwory VESA - 800*400mm
  W pudełku - Europejski standardowy przewód zasilający (3m)/ Przewód zasilający standard amerykański (3m)/ Standardowy przewód zasilający U.K (3m)/ Kabel USB / Kabel VGA (5 m) / Kabel audio (5 m) / 3x Pisak / Pilot / Bateria / Płyta CD / Instrukcja obsługi


  Złącza wejściowe/wyjściowe

  Porty wejścia 3 x HDMI 2.0, 1 x VGA, 1 x Audio 3.5mm
  Porty wyjścia 1 x HDMI, 1 x Audio RCA L&R, 1 x Audio 3.5mm, 1 x Wyświetlacz USB-A
  Kontrola 6 x Wyświetlacz USB-A, 1 x RS232, 1 x RJ45

  Dotyk

  System - Windows10 / Windows8 / Windows7 / WindowsVista / WindowsXP / Windows2000 / Linux / Mac / Android
  Punkty dotyku - 10 points writing and 20 points touch
  Narzędzie dotyku - Finger, Finger covered by glove, Opaque objects

  Zasilanie

  Zasilanie  - 100-240V~ 50/60Hz
  Zużycie energii (tryb czuwania) - ≤0.5W
  Zużycie energii (maksymalne) - 450W

  System operacyjny

  Wersja systemu - Android 7.0
  CPU - ARM Cortex A73 Dual Core CPU
  GPU - Mali 450*5
  RAM - 2
  ROM - 16