UNIVERSAL ACOUSTIC Mercury-2 Zestaw do adaptacji akustycznej

 • Dodaj recenzję:
  • 1 822,00 zł
  • Negocjuj cenę
  • Oblicz

  UNIVERSAL ACOUSTIC Mercury-2 Zestaw do adaptacji akustycznej

  Zestawy Universal Acoustics Solar System to specjalnie dobrane zestawy do pełnej adaptacji akustycznej. Przystępne cenowo zestawy zaprojektowano tak, aby zapewniały realistyczną i skuteczną absorpcję dźwięków oraz kontrolę nad pogłosami w różnego typu miejscach i pomieszczeniach. Przykłady zastosowania obejmują studia projektowe i post-produkcyjne, kina domowe, domowe studia nagrań, sale prób, sale konferencyjne, telecentra, a także recepcje. Zestawy można zastosować praktycznie w każdym miejscu, które wymaga profesjonalnej adaptacji akustycznej.

      znacząca poprawa spójności i dokładności w odwzorowaniu brzmienia,
      instrukcja montażu w komplecie,
      zawiera odpowiednią ilość specjalnego kleju Cosmic Fluid,
      materiały ognioodporne.

  Jak wszystkie produkty Universal Acoustics, tak i zestawy do adaptacji akustycznej Solar System zaprojektowano i wyprodukowano według najwyższych standardów technicznych obowiązujących w Wielkiej Brytanii. Odpowiadające wskaźnikom NRC i odpowiednim normom przeciwpożarowym zestawy Solar System posłużą niezawodne przez długie lata, zapewniając najlepszy efekt zarówno pod względem akustycznym jak i wizualnym.

  W zestawie:

      40 paneli Mercury Wedge 50 mm [300 x 300],
      4 pułapki basowe Mercury 300,
      2 opakowania kleju Space Mist 500ml,
      instrukcja montażu,

  Dostępne kolory: ciemny grafit, ciemny grafit / ciemnoczerwony, ciemny grafit / purpurowy. Po zakupie prosimy o podanie wybranego koloru.