Vestel UHM65UG32/6 65" Wyświetlacz Signage UHD

 • Dodaj recenzję:
 • Vestel UHM65UG32/6 65" Wyświetlacz Signage UHD

   

   

  SoC Content Management

  Dzięki czterordzeniowym procesorom SoC (system na chipie) wyświetlacze tej serii są monitorami cyfrowymi zarówno do treści zaprojektowanych w trybie offline, jak i do treści zarządzanych w chmurze. Pomaga to w wyświetlaniu treści cyfrowych na ekranach przez systemy zarządzania treścią.

  Subtelny wzór

  Ta seria "wyświetla wyjątkowo wąską ramkę eliminującą wizualne nadpływy, kierując uwagę odbiorców na reklamowane treści. Ta seria jest pożądana w przypadku projektowania w technologii digital signage: wewnętrzna osłona USB, gniazdo OPS, odłączana wtyczka zasilania, uchwyty do przenoszenia i przedłużacz IR.

  Wbudowana łączność

  Ta seria oferuje przewodową i bezprzewodową łączność, taką jak wbudowane WiFi i Bluetooth. Ze względu na możliwości bezprzewodowe wyświetlacze mogą z łatwością gromadzić treści bez żadnego zewnętrznego urządzenia. Co więcej, Wi-Fi umożliwia korzystanie z funkcji udostępniania ekranu w programie Miracast.

  Wianuszek ze stokrotek

  Wyświetlacz może odzwierciedlić zawartość (na innym ekranie) w porcie wyjściowym pochodzącym z portu wyświetlania. Ta konfiguracja tworzy strukturę łańcuchową, umożliwiającą skonfigurowanie monitorów jako trybu ściany wideo.

  Obsługa Open Platform

  Nasz SoC wspiera API (Application Programming Interface) dla dostawców rozwiązań / integratorów, aby opracować i zintegrować wszystkie oparte na HTML5, które będą instalowane i używane na naszych wyświetlaczach.

  Kontrola wyświetlania

  Wyświetlacz Digital Signage SoC umożliwia użytkownikom sterowanie naszymi wyświetlaczami za pomocą poleceń RS232 w sieci lokalnej. Razem z pełną listą komend RS232 możesz zmieniać / ustawiać głośność, włączać / wyłączać monitor, ustawiać harmonogram wyświetlania treści, ustawiać link strony do wyświetlenia i podawać szeroki zakres poleceń w czasie rzeczywistym.

  Połączenia urządzeń zewnętrznych

  Możesz podłączyć swój system telekonferencji, system współdzielenia ekranu, przystawkę STB lub zewnętrzne komputery PC przez port HDMI. W tym celu nasze monitory pomagają w maksymalizacji komfortu użytkowania dzięki funkcji HDMI CEC (Consumer Electronics Control) i HDMI Hotplug.

  Wsparcie OPS

  Wszystkie nasze produkty z tej serii są zgodne z OPS (Open Pluggable Standard). OPS umocni ekrany dzięki zwiększonej mocy obliczeniowej i możliwości wyboru systemu operacyjnego Windows lub systemu Android w celu dopasowania do konkretnej aplikacji.

  Dotknij Wsparcie

  Nasze ekrany dotykowe są kompatybilne z tą serią. Ekran dotykowy na podczerwień (IR) został zaprojektowany, aby wyposażyć swój obecny produkt w interaktywność użytkownika, umożliwiając wyświetlaczowi inteligentny wyświetlacz i wiele interaktywnych aplikacji, z których mogą korzystać użytkownicy końcowi. Konstrukcja umożliwia również dowolnej osobie łatwe nakładanie ekranu dotykowego na wyświetlaczu.

  Scheduler

  Oprogramowanie Digital Signage Monitor umożliwia dostęp do wielu ważnych funkcji, takich jak program planujący. Scheduler ustawia czas włączania / wyłączania wyświetlacza w łatwy sposób i pozwala w dowolnym momencie nie martwić się o stan wyświetlaczy.

  Awaria sygnału

  Nasze oprogramowanie SoC ma ochronę dla scenariusza "Brak sygnału". Jeśli urządzenie USB zostanie odłączone po ustawieniu zawartości na USB, na wyświetlaczu pojawi się niestandardowy baner lub wyszukanie innego sygnału z innych źródeł (HDMI, Display Port itp.). Ta ochrona przełączania awaryjnego została zaprojektowana w celu zwiększenia wygody użytkownika.

  Obsługa czasu pracy

  Profesjonalne panele stosowane w tej serii są potwierdzone jakością do pracy 16 godzin dziennie bez żadnych problemów. Po tym, seria ma poziomy jasności 400 Nitów odpowiednie do środkowego środowiska medycznego.

  Pixel Shifting

  Pixel Shifting został zaprojektowany do aktywacji wewnątrz SoC, aby zapobiec potencjalnemu ryzyku zakleszczenia obrazu, spowodowanego przez stałą zawartość. Po włączeniu tej funkcji piksele na ekranie będą się poruszać w odstępach czasu, nie powodując zakłóceń wrażeń wizualnych.

  Bezpieczeństwo Usb

  Ta seria pozwala na zabezpieczenie twojego USB i zawartości przed tylną ścianą wyświetlacza. Osłona jest zabezpieczona za pomocą śruby uniemożliwiającej ingerencję z zewnątrz.

  Usb Auto-Play

  Będziesz mógł automatycznie wyświetlać zdjęcia i wideo dzięki funkcji Auto-play USB. Oprogramowanie SoC daje Ci możliwość włączenia funkcji automatycznego odtwarzania USB, dzięki czemu użytkownicy końcowi mogą łatwo wyświetlać dowolne multimedia na ekranie i nie martwić się o nic innego.

  Automatyczne uruchomienie

  Ułatwiliśmy udostępnienie dowolnego oprogramowania HTML5 na ekranie w oprogramowaniu SoC. W tym momencie wyświetlacz rozpocznie się od podanego linku. Aplikacja może być aplikacją offline lub online, umożliwiającą klientom wykonanie własnej aplikacji.