Infolinia  telefon 607 615 717    HIFI24

JBL Professional IRX ONE

28-11-2023

JBL Professional IRX ONE

 

JBL Professional IRX ONE
HARMAN Professional Solutions, światowy lider w dziedzinie technologii audio, wideo, oświetlenia i sterowania, przedstawia niezwykle łatwy w użyciu system PA JBL Professional IRX ONE. Jest on wyposażony w zaawansowany pakiet akustyczny, 3-kanałowy mikser i strumieniowe przesyłanie dźwięku Bluetooth 5.0

 

"To, co naprawdę wyróżnia IRX ONE, to jego prostota typu plug and play"


– powiedział Brandon Knudsen, menedżer produktu ds. przenośnych rozwiązań PA w HARMAN Professional.

"Wiele profesjonalistów z branży edukacyjnej, hotelarskiej i muzycznej, szuka profesjonalnego systemu, który nie tylko świetnie brzmi, ale jest naprawdę łatwy w użyciu dla każdego. W IRX ONE wystarczy podłączyć mikrofon, instrument lub źródło dźwięku Bluetooth, bez skomplikowanej konfiguracji".

 

 

JBL Professional IRX ONE


Konstrukcja IRX ONE to efekt wieloletniego doświadczenia w produkcji sprzętu audio. Wyposażona w sześć 2-calowych przetworników wysokich częstotliwości, sekcja średnio-wysokotonowa, zapewnia wyjątkową klarowność, szeroki sweet spot i płynne pokrycie od przodu do tyłu. Dodatkowo, 8-calowy głośnik niskotonowy wykorzystuje konstrukcję bass-reflex, zapewniając dokładne przenoszenie niskich częstotliwości od 40 Hz.

Zaprojektowany, aby zaspokoić potrzeby różnorodnych użytkowników, IRX ONE zawiera wygodny 3-kanałowy mikser z obsługą najpopularniejszych typów połączeń, a także zintegrowaną kultową funkcję automatycznego tłumienia sprzężeń dbx (AFS) i system Ducking.

 

 

Najważniejsze cechy:


Zaawansowana technologia akustyczna i płynne pokrycie
Koncertowa matryca IRX ONE w kształcie litery C zawiera sześć 2-calowych przetworników wysokich częstotliwości, które zapewniają płynne pokrycie, bogatą klarowność i szeroki sweet spot. IRX ONE wyposażono w 8-calowy głośnik niskotonowy z konstrukcją bass-reflex, aby zapewnić niskie pasmo przenoszenia do 40 Hz.

 

Ergonomicznie zoptymalizowana konstrukcja


Łatwy do przenoszenia jedną ręką, IRX ONE ustawia się w ciągu kilku sekund. Ergonomicznie zoptymalizowany uchwyt do przenoszenia minimalizuje obciążenie nadgarstka. Dodatkowo, elementy dystansowe kolumn i sekcja średnio-wysokotonowa wygodnie mieszczą się z tyłu IRX ONE.

 

Prosty w zarządzaniu 3-kanałowy mikser


IRX ONE posiada 3-kanałowy mikser, który obsługuje najpopularniejsze połączenia, w tym wejścia ¼" i XLR z dołączonym zasilaniem phantom 48V i zbalansowanym wyjściem miksowania ¼". Automatyczne tłumienie sprzężeń dbx (AFS), 5 presetów EQ i Soundcraft audio ducking zapewniają profesjonalne wrażenia.

 

Zintegrowane strumieniowe przesyłanie dźwięku Bluetooth 5.0


Wykorzystując najnowszy chipset Bluetooth 5.0, IRX ONE zapewnia doskonałą jakość dźwięku i przesyłanie strumieniowe na duże odległości.

 

Mobilność bez wysiłku


Ważący zaledwie 15,5 kg IRX ONE posiada wytrzymałą i lekką obudowę. Jest łatwy w obsłudze i transporcie dla jednej osoby. Dzięki temu zapewnia możliwość tworzenia występów i prezentacji w dowolnym miejscu i czasie.

 

Stworzone z myślą o trwałości


IRX ONE został zbudowany z myślą o długotrwałej wytrzymałości, która obejmuje rygorystyczny 100-godzinny test obciążeniowy i pełną trzyletnią gwarancję.

Polecane produkty