Zoom H1n przenośny rejestrator dźwięku

 • Dodaj recenzję:
  • 10362
  • Producent: ZOOM

  Zoom H1n przenośny rejestrator dźwięku

  Mobilny

   

  Zoom H1n to kompaktowy rejestrator dźwięku o wymiarach 50 x 137.5 x 32 mm, który możesz zabrać wszędzie gdzie chcesz. Dzięki temu możesz wykorzystać jego mikrofon do rejestracji wysokiej jakości audio. Urządzenie wspiera 24-bitowe próbkowanie dźwięku w częstotliwości 44.1, 48 lub 98 kHz w Wav oraz różne warianty formatu MP3.

   

   


  Nowe sterowanie

  Niniejszy rejestrator jest następcą modelu Zoom H1, w wersji oznaczonej symbolem "n" znajdziemy przeprojektowany interfejs użytkownika. Przycisk "one-touch" pozwala na proste uruchomienie nagrywania piosenek, ścieżki dźwiękowej do filmów, wykładów, podcastów i wiele więcej. Ponadto w obecnej wersji zastosowano nowy monochromatyczny ekran LCD o przekątnej 1.25", zachowujący czytelność nawet w jasnym otoczeniu.

   


  Nagrywanie bez zniekształceń

  Wbudowany ogranicznik pozwala na rejestrację wysokiej jakości dźwięku o natężeniu do 120 dB, dźwięki głośniejsze nie są rejestrowane, aby zachować czystość audio. Ponadto filtr górnoprzepustowy pozwala na wyeliminowanie niechcianych dźwięków o niskiej częstotliwości.

   


  Funkcja Overdub

  Urządzenie wzbogacono o funkcję Overdub, pozwala ona dodawać warstwy audio w celu uzyskania nagrania pełnego szczegółów.

   


  Ułatwiona transkrypcja

  H1n pozwala na kontrolę szybkości odtwarzania dźwięku bez zmiany jego wysokości. Funkcja ta zdecydowanie ułatwia transkrypcję utworów muzycznych i wywiadów.

   


  Długi czas pracy na baterii

  Maksymalny czas pracy rejestratora to 10 godzin, jednakże maksymalna długość pliku muzycznego zależy od formatu zapisu i pojemności karty pamięci. Zależność tę przedstawiono w poniższej tabeli.

   


  Niezbędne złącza

  Rejestrator posiada wszystkie najpopularniejsze złącza, na jego obudowie znajdują się takie porty jak wejście Jack służące do podłączenia mikrofonu oraz wyjście słuchawkowe z regulacją głośności. Ponadto produkt został wyposażony w port USB pozwalający na przesył danych między H1n a komputerem oraz wykorzystanie rejestratora w roli mikrofonu USB lub czytnika kart microSD.