Infolinia  telefon 607 615 717    HIFI24

Audio-technica ES925/6 Modułowy system mikrofonowy (123mm)

  • 565,00 zł
  • Płatność przelewem, eRaty Santander Consumer Bank, Leasing
  • Sprawdź raty

Modułowy system mikrofonowy ES925

 

ES925 to modułowy system mikrofonowy przeznaczony do profesjonalnego wzmacniania dźwięku i innych komercyjnych zastosowań dźwiękowych. Zawiera element mikrofonu pojemnościowego, gęsią szyję i wybór różnych modułów zasilania, a także osłonę przeciwwietrzną, zacisk i uchwyt przeciwwstrząsowy.

Wszystkie elementy są wymienne z innymi komponentami mikrofonów modułowych ES z tej oferty, co pozwala na wybór typu modułu mocy (XLR, FM3, FM5, DS5), długości gęsiej szyi (6", 12", 15", 18", 21", 24) ") i charakterystyki kierunkowości mikrofonu (linia + gradient, hiperkardioidalna, kardioidalna, dookólna), aby stworzyć produkt dostosowany dokładnie do Twoich specyfikacji.

 

 

 

Niskoprofilowa obudowa modułu zasilania XLR jest wyposażona w dobrze widoczny, jednostanowy wskaźnik stanu LED RGB, który płynnie współpracuje z produktami serii ATUC i stojakiem biurkowym AT8699R. Można go podłączyć do dowolnego standardowego złącza typu XLRF lub zamontować na stojakach 5/8"-27 za pomocą opcjonalnego adaptera do szybkiego montażu.

 

3-pinowy podtynkowy moduł zasilający wyposażony jest w pojemnościowy włącznik dotykowy umożliwiający lokalne wyciszenie mikrofonu.

 

5-pinowy moduł zasilania do montażu podtynkowego jest wyposażony w dotykowy, pojemnościowy przełącznik użytkownika umożliwiający zdalne przełączanie.

 

Moduł zasilania stojaka biurkowego ma ciężką, odlewaną konstrukcję i antypoślizgowe podkładki dolne, aby zminimalizować sprzężenie wibracji powierzchni z mikrofonem. Jest wyposażony w dotykowy, pojemnościowy przełącznik użytkownika z możliwością przełączania lokalnego i zdalnego. Lokalnie można go ustawić na jeden z trzech trybów pracy: „dotknij/wyłącz”, „dotknij, aby rozmawiać” i „dotknij, aby wyciszyć”.

 

 

 

 

Aby zapewnić lepszą kontrolę w instalacjach konferencyjnych i konferencyjnych, moduł zasilania stojaka na biurko i 5-pinowy moduł zasilania do montażu podtynkowego mogą korzystać z zewnętrznego styku urządzenia, co pozwala na uruchamianie urządzenia zewnętrznego, takiego jak kamera lub oświetlenie, za pomocą przełącznika.

 

Wszystkie moduły mocy są wyposażone w opatentowaną technologię ekranowania RFI firmy Audio-Technica, która zapewnia niezrównaną odporność na zakłócenia o częstotliwości radiowej, a opcje stojaka na biurko i montażu podtynkowego są wyposażone w dobrze widoczny, dwustanowy wskaźnik stanu LED RGB zarówno w module zasilania, jak i w obudowa elementu mikrofonu.

 

Opcje do montażu podtynkowego można łatwo zamontować na blatach stołowych i są wyposażone w izolatory zapewniające mechaniczne tłumienie powierzchni montażowej, natomiast stojak na biurko jest wyposażony w opatentowany filtr firmy Audio-Technica, który zapewnia strome tłumienie niskich częstotliwości w celu poprawy odbioru dźwięku bez wpływu na wokal jakość reprodukcji.

 

Każdy element zaprojektowano tak, aby harmonijnie współpracował z innymi komponentami mikrofonu modułowego ES925, co pozwala na pewne dostosowanie rozwiązania.

 

 

Specyfikacje:

 

Pasmo przenoszenia 30–20 000 Hz

Czułość obwodu otwartego -40 dB (10,0 mV) do 1 V przy 1 Pa

Maksymalny poziom dźwięku wejściowego 140 dB SPL

Zakres dynamiki 112 dB