Infolinia  telefon 607 615 717    HIFI24

BOSE DesignMax DM10S-Subwoofer

  • Obserwuj produkt:
  • Dodaj recenzję:
  • 831856-0210
  • Producent: BOSE

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 3 025,00 zł brutto

BOSE DesignMax DM10S-Sub 

 

 

Dostarczając bogate niskie częstotliwości, subwoofer DM10S-SUB o mocy 300 W zapewnia imponujący bas w każdej komercyjnej instalacji dźwiękowej. Montowany na powierzchni DM10S-SUB posiada 10-calowy głośnik niskotonowy, zakres częstotliwości 35 Hz - 125 Hz i zatrzaskuje się na ukrytej uchwycie QuickHold U-bracket. Subwoofery DesignMax uzupełniają i ulepszają każdą instalację DesignMax.

 

CECHY

 

Połącz modele DesignMax, aby uzupełnić dowolny projekt, duży lub mały - 12 głośników do wymieszania, od modeli o niskim profilu 2-calowych do modeli z 8-calowymi głośnikami wysokosprawnych niskotonowych oraz opcji z oceną IP dla użytku na zewnątrz. Dostarczaj bogaty basowy dźwięk dzięki niestandardowym głośnikom Bose. Dla optymalnej wydajności wykorzystaj wybrane procesory DSP i wzmacniacze Bose, aby umożliwić przetwarzanie EQ i SmartBass, które rozszerzają wydajność i reakcję na każdym poziomie słuchania. Złagodnie z wyglądem każdego pomieszczenia dzięki eleganckim formom, siatkom o minimalnym obramowaniu dostępnym w czarnym lub białym kolorze oraz wymiennym logo. Skróć czas instalacji dzięki opatentowanemu systemowi mocowania QuickHold, który również zmniejsza obciążenie, kłopoty i szansę uszkodzenia produktu. Łatwa instalacja z akcesoriami standardowymi w branży - wszystkie modele zawierają złącza Euroblock, modele wpuszczane w sufit zawierają tylną obudowę z plenum, mostki dla płytek i przewody audio dostępne od frontu, co ułatwia instalację i rozwiązywanie problemów.

 

Zastosowania:

Miejsca sztuki widowiskowej Miejsca kultu religijnego Centra konferencyjne Sklepy detaliczne Restauracje i bary Miejsca noclegowe, Rezydencje, Domy 

 

 

Specyfikacja techniczna

Pasmo przenoszenia (+/- 3 dB) - 48 - 250 Hz
Pokrycie nominalne (H x V) - Jednokierunkowy poniżej 200 Hz
Moc, szczyt - 1000 W.
Maksymalny SPL @ 1m - 117 dB
Zakres częstotliwości (-10 dB) - 40–300 Hz
Power Handling, długoterminowy ciągły - 250 W.
Czułość (SPL / 1 W @ 1 m) - 93 dB
Nominalna impedancja - 8 Ω (bypass transformatora)