Infolinia  telefon 607 615 717    HIFI24

BOSE DesignMax DM8C głośnik sufitowy

  • Obserwuj produkt:
  • Dodaj recenzję:
  • 802080-0110
  • Producent: BOSE

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 3 161,00 zł brutto

BOSE DesignMax DM8C głośnik sufitowy

 

 

 

Głośnik DesignMax DM8C o mocy 150 W i dwudrożnych przetwornikach koaksjalnych dostarcza potężne SPL odpowiednie dla muzyki w pierwszym planie - wraz z eleganckim wyglądem, który uzupełnia każdą komercyjną instalację dźwiękową. DM8C posiada dwudrożny, 8-calowy głośnik niskotonowy oraz centralnie umieszczony koaksjalny przetwornik sprężonej 1-calowej membrany, zapewniając zakres częstotliwości 52 Hz - 20 kHz. DM8C zamontowany jest łatwo w sufitach poprzez uchwyty QuickHold.

 

CECHY

 

Połącz modele DesignMax, aby uzupełnić każdy projekt, niezależnie od jego wielkości - 12 głośników, które można ze sobą łączyć, od modeli o niskim profilu 2-calowych, aż po modele o wysokim SPL z przetwornikami sprężonej membrany 8-calowych oraz opcje z ratingiem outdoor. Dostarczaj bogate basy i czyste, zrozumiałe wysokie tony z dwudrożnymi przetwornikami koaksjalnymi - bez potrzeby DSP lub EQ. Dla jeszcze lepszego brzmienia, użyj wybranych procesorów DSP i wzmacniaczy Bose, aby włączyć Bose loudspeaker EQ i SmartBass processing, które rozwijają wydajność i odpowiedź na każdym poziomie słuchania. Zapewnij spójne doświadczenie słuchowe w całym pomieszczeniu za pomocą systemu Dispersion Alignment, który dopasowuje wzorzec akustyczny głośnika niskotonowego do wzorca głośnika wysokotonowego. Wkomponuj się w każdy projekt pomieszczenia dzięki eleganckiej formie, minimum-bezel grilles dostępnych w czarnym lub białym kolorze oraz usuwalnym logo. Zmniejsz czas instalacji dzięki opatentowanemu systemowi mocowania QuickHold, który również redukuje naprężenia, problemy i szanse na uszkodzenie produktu. Zainstaluj łatwo z akcesoriami standardu branżowego - wszystkie modele obejmują złącza Euroblock; modele do montażu w sufitach obejmują backcany z ratingiem plenum, mostki do kafli oraz frontowe przewody audio, co ułatwia instalację i rozwiązywanie problemów. Dostarczaj wysokie SPL dla wymagających aplikacji, w tym dla wysokich pomieszczeń, takich jak sale balowe, hale przylotów i centra konferencyjne.

 

 

Zastosowania

Miejsca kultu religijnego Centra konferencyjne Sklepy detaliczne Restauracje i bary Obiekty hotelarskie, Domy, Rezydencje 

 

 

 

Specyfikacja techniczna

 

Pasmo przenoszenia (+/- 3 dB) - 65 - 20 000 Hz
Pokrycie nominalne (H x V) - Stożek 115 °
Moc, szczyt - 500 W.
Maksymalny SPL @ 1m - 117 dB
Zakres częstotliwości (-10 dB) - 50–20 000 Hz
Power Handling, długoterminowy ciągły - 125 W.
Czułość (SPL / 1 W @ 1 m) - 96 dB
Nominalna impedancja - 8 Ω (bypass transformatora)

 

Dodatkowe akcesoria.