Infolinia  telefon 607 615 717    HIFI24

LD Systems ICOA 15 A BT W 15" Aktywny współosiowy głośnik PA z technologią Bluetooth, biały

  • Obserwuj produkt:
  • Dodaj recenzję:
  • 14932
  • Producent: LDsystems

15" Aktywny współosiowy głośnik PA z technologią Bluetooth, biały

Bardzo wszechstronne urządzenie do stosowania jako głośnik szerokopasmowy, głośnik satelitarny i monitor sceniczny
Maks. 128 dB SPL i moc PEAK 1200 W
Zastosowania pionowe i poziome dzięki współosiowej konstrukcji z obrotową tubą CD,
zoptymalizowaną w oparciu o metodę BEM (postępowanie patentowe w toku)
Woofer z tubą
Procesor DSP DynX z 4 ustawieniami wstępnymi, 3-pasmowy equalizer i funkcja Delay
2 kanały wejściowe Line/Mic z indywidualnymi regulatorami wzmocnienia plus wyjście Mono
Mix, transmisja strumieniowa przez Bluetooth® w modelu BT

 

 

 

Jest to głośnik szerokopasmowy charakteryzujący się doskonałym dźwiękiem nawet w niskim zakresie częstotliwości. Model ICOA 15 A BT W firmy LD Systems jest naprawdę uniwersalnym produktem i oferuje zakres funkcji, który nie ma sobie równych w tej klasie sprzętu. Dzięki konstrukcji współosiowej z obrotową tubą CD zoptymalizowaną metodą BEM oraz dzięki bogatemu zakresowi precyzyjnie dostosowanych wstępnych ustawień procesora DSP DynX ten aktywny głośnik 15” ma niezwykle wszechstronne zastosowania.

 

 

Doskonałe odtwarzanie basów z woofera z tubą sprawia, że LD ICOA 15 A BT W jest idealnym wyborem dla szkół tańca, muzyków, zespołów muzycznych i organizatorów imprez. Didżeje mogą go używać nawet bez subwoofera. Pionowo może być świetnym głośnikiem satelitarnym, a poziomo w systemach zawieszonych lub jako monitor podłogowy. Efektywna końcówka mocy klasy D dostarcza maks. 128 dB i moc peak 1200 W.

 

 

 

Dzięki technologii DynX Szczególnie wersja z białą obudową i białą kratką czołową dyskretnie i dyskretnie wtapia się w niemal każde otoczenie. DSP firmy LD Systems kolumna we wszystkich warunkach zapewnia idealne parametry z maksymalną czystością i siłą przebicia. 4 ustawienia oraz 3-pasmowy equalizer i funkcja Delay umożliwiają optymalne dostosowanie dźwięku do aktualnych warunków. 2 kanały wejściowe Line/Mic z indywidualnymi regulatorami wzmocnienia plus wyjście Mono Mix umożliwiają podłączanie różnych źródeł sygnałów.

 

W wersji BT transmisja strumieniowa przez Bluetooth® umożliwia bezprzewodowe łączenie urządzeń odtwarzających — idealne rozwiązanie do odtwarzania ze smartfona lub tableta. Dzięki odpornej na uderzenia kratce przedniej i idealnemu kątowi nachylenia wynoszącemu 55° model LD ICOA 15 A BT W doskonale spisuje się również jako monitor podłogowy. W zastosowaniach pionowych z zamocowaniem statywowym 36 mm Dual-Tilt można wybrać kąt nachylenia 0° lub 5° i optymalnie dostosować system do warunków nagłośnienia. Opcjonalnie dostępna jest bogata oferta inteligentnych akcesoriów do instalacji i transportu. 4 aluminiowe uchwyty z ergonomiczną gumowaną powierzchnią zapewniają optymalny chwyt podczas przenoszenia kolumny.