Infolinia  telefon 607 615 717    HIFI24

LD Systems IMA 60 Instalacyjny wzmacniacz miksujący 65W @ 4 Ohms / 100 V / 70 V

  • Obserwuj produkt:
  • Dodaj recenzję:
  • 15194
  • Producent: ADAM HALL

Installation Mixing Amplifier 65W @ 4 Ohms / 100 V / 70 V

Nr artykułu: LDIMA60

 

 

INSTALACYJNE WZMACNIACZE MIKSUJĄCE

Stałe instalacje audio wymagają rozwiązań, które z jednej strony dyskretnie wtapiają się w tło, a z drugiej są bardzo elastyczne i mają wszechstronne funkcje. Muszą umożliwiać podłączanie różnych źródeł dźwięku i zarządzanie nimi, aby wyciszyć sygnały niepriorytetowe podczas emisji komunikatów lub połączeń alarmowych.

 

 

Seria IMA® LD Systems obejmuje wzmacniacze miksujące typu „wszystko w jednym”, które spełniają wszelkie wymagania pod względem wzornictwa i elastyczności. Bezproblemowa integracja, zarówno w zastosowaniach przemysłowych, jak i komercyjnych dzięki kompaktowej 9,5-calowej obudowie, wiele opcji połączeń, w tym Bluetooth® do bezprzewodowego połączenia audio oraz wielostopniowy obwód przełączania priorytetowego, to tylko niektóre z zalet serii IMA®.

 

 

Wejście liniowe dla wywołań alarmowych z zamknięciem styku

2 gniazda wejściowe mikrofon/linia z przełącznikiem mikrofon/linia i przełączanym zasilaniem fantomowym 24 V

Przełączana funkcja gongu w kanale 1 mikrofon/linia

2 wejścia liniowe z gniazdami RCA i interfejsem Bluetooth 4.0 (typu mono-summed)

Wzmacniacz klasy D 65 W z przełącznikiem selektora Lo-Z / Hi-Z oraz wyjściami 4 Ω / 100 V / 70 V

Symetryczne wyjście liniowe AUX z przełącznikiem wyboru rodzaju miksowania do sterowania

zewnętrznymi wzmacniaczami, aktywnymi subwooferami lub systemami typu music-on-hold

4 ustawienia priorytetów zapewniające opcje wszechstronnej integracji

Przełączany tryb automatycznego czuwania, zmniejszający zużycie energii

Intuicyjny projekt panelu sterowania do obsługi za pomocą regulatorów pojemnościowych, służący do wyboru źródła muzyki i parowania Bluetooth

Uniwersalny szerokozakresowy zasilacz impulsowy

 

 

W przypadku wzmacniacza miksującego wykorzystywanego w instalacjach stałych oprócz dyskretnego wzornictwa przede wszystkim liczy się uniwersalność i wszechstronność. Konieczna jest możliwość podłączenia różnych źródeł sygnału i mikrofonów. W sytuacjach nagłych wymagana jest funkcja łatwego wyciszenia sygnałów wyjściowych w celu wyemitowania komunikatu lub przyjęcia telefonu alarmowego. Model IMA 60 marki LD Systems to nowych wzmacniaczy miksujących serii IMA – urządzenie niepozostawiające nic do życzenia ani pod względem wzornictwa, ani uniwersalności zastosowań.

 

Kompaktowa 9,5-calowa obudowa, szeroki wybór przyłączy do różnych źródeł sygnału muzycznego, komunikacja bezprzewodowa w standardzie Bluetooth, a także funkcja kilkustopniowych priorytetów – wszystko to gwarantuje bezproblemową integrację urządzenia z instalacjami komercyjnymi i przemysłowymi. Model IMA  60 oferuje 4 poziomy priorytetów dla telefonów alarmowych oraz wejść mikrofonowych i liniowych. Dostępny jest automatyczny tryb standby, dodatkowo zmniejszający zużycie energii elektrycznej.

 

W ramach systemu priorytetów wzmacniacz miksujący dysponuje dwoma zamknięciami styku: jednym dla wejścia awaryjnego, wyciszającym wszystkie inne źródła dźwięku podłączone do urządzenia, i drugim dla wejść mikrofonowych, wyciszającym sygnały dźwięku muzycznego. Wyjścia mają moc 65 W przy 4 Ω oraz są wyposażone w 2-pasmowy korektor dźwięku dla tonów niskich i wysokich oraz odczep 70 V/ 100 V. Przełącznik wysokiej i niskiej impedancji umożliwia całkowite oddzielenie sygnału wyjściowego od transformatora wyjściowego, co gwarantuje optymalny zakres częstotliwości w konfiguracjach o niskiej impedancji wejściowej. Przez wbudowane wyjście Aux do urządzenia IMA 60 można podłączyć zewnętrzne końcówki mocy, aktywne subwoofery oraz systemy muzyki na czekanie. Przełącznik wyboru miksu pozwala dodatkowo określić, czy do wyjścia Aux będzie podawany cały miks, czy tylko wybrane źródło sygnału muzycznego. Intuicyjny panel obsługi wyposażony w przyciski pojemnościowe do wyboru źródła sygnału muzycznego, przejrzysty tył oraz kompaktowy 9,5-calowy format sprawiają, że instalacja wzmacniacza miksującego jest absolutnie bezproblemowa.