Infolinia  telefon 607 615 717    HIFI24

LD Systems MAUI 5 GO Ultraprzenośny system kolumn PA zasilany akumulatorem

  • Obserwuj produkt:
  • Dodaj recenzję:
  • 10646
  • Producent: LDsystems
  • Kod producenta: 4049521227493

  • Historia ceny
  • 3 199,00 zł
  • Płatność przelewem, eRaty Santander Consumer Bank, Leasing
  • Sprawdź raty


LD Systems MAUI 5 GO
Ultraprzenośny system kolumn PA zasilany akumulatorem

 

Doskonale wyposażony zestaw MAUI® 5 GO to najlepszy system, zapewniający w dowolnym miejscu krystalicznie czyste i mocne brzmienie. Ten ultraprzenośny system kolumn PA jest zasilany mocnym akumulatorem litowo-jonowym, wystarczającym na aż 20 godzin pracy. Ładowarka jest zintegrowana z subwooferem, a dodatkowo dostępna jest ładowarka zewnętrzna. Wejścia mikrofonowe, instrumentalne i liniowe oraz strumieniowe przesyłanie dźwięku stereo przez Bluetooth® sprawiają, że MAUI® 5 GO jest idealnym rozwiązaniem dla muzyków ulicznych, na imprezy prywatne i biznesowe (do nagłaśniania muzyki i mowy) oraz wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do sieci zasilającej.

Niewielka waga tej czteroczęściowej konstrukcji – niespełna 13 kg – zapewnia jej łatwy transport, a specjalne złącze wielostykowe umożliwia przygotowanie do użytku w kilka sekund. Głośnik wyrównany liniowo ma bardzo duży zasięg, niezwykle szeroki kąt emisji dźwięku i dużą odporność na sprzężenia, dzięki czemu osobne monitory odsłuchowe są zbędne. Z uwagi na moc szczytową wynoszącą 800 W urządzenie MAUI® 5 GO jest najgłośniejszym i najlepiej brzmiącym akumulatorowym systemem PA na rynku, które bez trudu nagłaśnia ponad 100-osobowe audytorium.

System jest wyposażony w rozwiązanie LECC DSP firmy LD Systems – wielopasmowy limiter, korektor, kompresor i zwrotnicę – zapewniające dźwięk doskonałej jakości we wszystkich zastosowaniach. Zintegrowany czterokanałowy mikser ma osobne regulatory głośności dla kanałów wejściowych, sumatora i subwoofera, jak również wzmocnienie wyższych tonów, co umożliwia szybkie i równomierne ustawienie dźwięku. Ponadto technologia quick swap® marki LD Systems umożliwia natychmiastową i bezproblemową wymianę akumulatora, dzięki czemu czas pracy urządzenia MAUI® 5 GO jest praktycznie nieograniczony.

 

Akumulator litowo-jonowy typu plug-and-play, wystarczający na maks. 20 godzin ciągłej pracy urządzenia
Praktycznie nieograniczone zasilanie dzięki technologii quick swap®
Najgłośniejszy akumulatorowy system PA dostępny na rynku
Nagłaśnia audytoria liczące ponad 100 osób
Ultrałatwy transport 4-częściowej konstrukcji o wadze niespełna 13 kg
Zintegrowany mikser 4-kanałowy
Transmisja strumieniowa dźwięku stereofonicznego przez Bluetooth®
Nagłośnieniowo-odsłuchowy system satelitowy typu „wszystko w jednym”
Głośnik wyrównany liniowo – większy zasięg i lepsze pokrycie dźwiękiem

 

Numer artykułuLDMAUI5GO
SeriaMAUI
Waga 12,9 kg
Typ Aktywny