RCF COMPACT M 04 Black/Biały DWUKIERUNKOWY GŁOŚNIK PASYWNY

 • Dodaj recenzję:
  • 15402
  • Producent: RCF

   

   

  COMPACT M 04 to uniwersalny, dwudrożny, szerokopasmowy, współosiowy system głośnikowy, odpowiedni do szerokiego zakresu zastosowań.

   

  Jego zrównoważony dźwięk jest dużym atutem w zastosowaniach bliskiego pola, zapewniającym najlepszą zrozumiałość. M 04 charakteryzuje się wysoką czułością dzięki zastosowaniu powiększonych magnesów oraz jakością dźwięku HI-FI, z płynnym i szerokim pasmem przenoszenia. Poziom SPL dźwięku o niskim poziomie zniekształceń, jaki może zapewnić M 04, wykracza daleko poza oczekiwania dotyczące tak kompaktowego rozwiązania. Elegancka i kompaktowa konstrukcja z dokładnym wykończeniem sprawia, że M 04 nadaje się do prawie każdego środowiska, nawet z ograniczeniami architektonicznymi. Dołączony wspornik do montażu na ścianie pozwala na użycie M 04 w instalacjach ściennych lub sufitowych.

   

  Czarny biały


  Gdy potrzebujesz wyjątkowego wyglądu, pasującego do koloru wnętrza lub szukasz stylowego, minimalistycznego nagłośnienia do swojego kolejnego setu DJ-skiego, możemy dostarczyć Ci pełny zestaw białych głośników — twardą powłokę do głośników drewnianych lub solidną biały polipropylenowy materiał kompozytowy do systemów przenośnych, w zestawie maszt, w idealnym stylu. Czystość i elegancja, wszystkie dostępne do wykorzystania podczas występów firmowych, wesel i domów modlitwy.

   

  Dźwięk uniwersalny


  Elegancka, estetyczna konstrukcja, wiele formatów i charakterystyczna jakość dźwięku RCF, która pozwala zapewnić doskonałe wrażenia dźwiękowe w dowolnym zastosowaniu, od restauracji i sklepów detalicznych po kluby, przestrzenie korporacyjne i miejsca.

   

  Zaangażuj swoich klientów


  Kompaktowe wymiary i imponujący stosunek wielkości do wagi do SPL. Są to funkcje, które pozwolą Twojej publiczności cieszyć się wciągającymi doznaniami muzycznymi.

   

  Popraw atmosferę dźwięku


  Muzyka wspiera zaangażowanie i poprawia poczucie gościnności w otoczeniu, zwłaszcza jeśli odbierana jakość dźwięku jest wyższa. Taki jest cel serii RCF Compact M – optymalna wydajność zarówno w muzyce w tle, jak i wysokiej mocy dźwięku na pierwszym planie.

   

  Płynna instalacja


  Głośniki Compact M utrzymane są w funkcjonalności i stylu włoskiego designu, zawsze współgrając z każdym rodzajem wnętrza. Dzięki pełnej gamie szaf z litego drewna, wielu punktom podwieszania i akcesoriom czas instalacji jest minimalny. Panel połączeniowy EUROBLOCK można w kilka sekund zastąpić żeńskim panelem połączeniowym Neutrik SpeakON.

   

  Dane techniczne:

  Obsługa mocy 60 W AES
  113 dB maks. SPL
  Zakres częstotliwości 90 ÷ 20000 Hz
  120 ° x 120 ° stały kąt pokrycia kierunkowości
  Głośnik niskotonowy 1 x 4" koncentryczny
  1 x 1" neodymowy głośnik wysokotonowy z cewką drgającą
  Wysokiej jakości obudowa ze sklejki
  W zestawie wspornik do montażu na ścianie