RCF COMPACT M 05 Black / Biały DWUKIERUNKOWY GŁOŚNIK PASYWNY

 • Dodaj recenzję:
  • 15403
  • Producent: RCF

   

   

  COMPACT M 05 to uniwersalny, dwudrożny, szerokopasmowy, współosiowy system głośnikowy, odpowiedni do szerokiego zakresu zastosowań.

   

  COMPACT M 05 to uniwersalny, dwudrożny system głośników szerokopasmowych, odpowiedni do szerokiego zakresu zastosowań. Jego zrównoważony dźwięk jest dużym atutem w zastosowaniach bliskiego pola, zapewniającym najlepszą zrozumiałość. M 05 charakteryzuje się wysoką czułością, typową dla profesjonalnych kolumn audio, dzięki zastosowaniu przewymiarowanych magnesów i jakości dźwięku HI-FI, z płynnym i szerokim pasmem przenoszenia, dzięki neodymowemu tweeterowi kopułkowemu z falowodami. Poziom SPL dźwięku o niskim poziomie zniekształceń, jaki może zapewnić M 05, wykracza daleko poza oczekiwania dotyczące tak kompaktowego rozwiązania. Elegancka i kompaktowa konstrukcja z dokładnym wykończeniem sprawia, że M 05 nadaje się do prawie każdego środowiska, nawet z ograniczeniami architektonicznymi. Opcjonalne akcesoria montażowe pozwalają na zastosowanie M 05 do instalacji ściennych lub sufitowych.

   

  Czarny biały


  Gdy potrzebujesz wyjątkowego wyglądu, pasującego do koloru wnętrza lub szukasz stylowego, minimalistycznego nagłośnienia do swojego kolejnego setu DJ-skiego, możemy dostarczyć Ci pełny zestaw białych głośników — twardą powłokę do głośników drewnianych lub solidną biały polipropylenowy materiał kompozytowy do systemów przenośnych, w zestawie maszt, w idealnym stylu. Czystość i elegancja, wszystkie dostępne do wykorzystania podczas występów firmowych, wesel i domów modlitwy.

   

  Dźwięk uniwersalny


  Elegancka, estetyczna konstrukcja, wiele formatów i charakterystyczna jakość dźwięku RCF, która pozwala zapewnić doskonałe wrażenia dźwiękowe w dowolnym zastosowaniu, od restauracji i sklepów detalicznych po kluby, przestrzenie korporacyjne i miejsca.

   

  Zaangażuj swoich klientów


  Kompaktowe wymiary i imponujący stosunek wielkości do wagi do SPL. Są to funkcje, które pozwolą Twojej publiczności cieszyć się wciągającymi doznaniami muzycznymi.

   

  Popraw atmosferę dźwięku


  Muzyka wspiera zaangażowanie i poprawia poczucie gościnności w otoczeniu, zwłaszcza jeśli odbierana jakość dźwięku jest wyższa. Taki jest cel serii RCF Compact M – optymalna wydajność zarówno w muzyce w tle, jak i wysokiej mocy dźwięku na pierwszym planie.

   

  Płynna instalacja


  Głośniki Compact M utrzymane są w funkcjonalności i stylu włoskiego designu, zawsze współgrając z każdym rodzajem wnętrza. Dzięki pełnej gamie szaf z litego drewna, wielu punktom podwieszania i akcesoriom czas instalacji jest minimalny. Panel połączeniowy EUROBLOCK można w kilka sekund zastąpić żeńskim panelem połączeniowym Neutrik SpeakON.

   

  Dane techniczne:

  Moc 80 W RMS
  115 dB maks. SPL
  Zakres częstotliwości 70 ÷ 20000 Hz
  Kąt pokrycia 120° x 80° ze stałą kierunkowością
  1x5" głośnik niskotonowy o dużej mocy
  1 x 1" neodymowy głośnik wysokotonowy z cewką drgającą
  Wysokiej jakości szafka ze sklejki
  Stalowa kratka przednia z odzieżą
  Punkty montażowe dostępne na tylnym, górnym i dolnym panelu
  4-stykowe złącze EUROBLOCK (wejście audio i wyjście łącza równoległego)