RCF S 12 BASS REFLEX SUBWOOFER

 • Dodaj recenzję:
  • 15405
  • Producent: RCF

   

  S 12 to wysokiej mocy, kompaktowy system subwoofera, idealny do tych instalacji, w których pożądane są fizycznie niewielkie rozmiary i oddziaływanie 12-calowego przetwornika.

   

  Rozszerzając pasmo przenoszenia tych systemów do wartości poniżej 40 Hz, ta wysoce wydajna konstrukcja jest w stanie zapewnić poziomy wyjściowe zwykle związane ze znacznie większymi obudowami. System odpowiedni do odtwarzania muzyki w tle w różnych zastosowaniach, od klubów, barów i kawiarni, po teatry i prezentacje AV. Przetwornikiem niskich częstotliwości jest 12-calowy głośnik niskotonowy z 2,5-calową cewką głosową. Konstrukcja głośnika niskotonowego jest wynikiem najnowszych udoskonaleń doświadczeń RCF w kompaktowym aktywnym i pasywnym subwooferze, co skutkuje szybką i kontrolowaną reprodukcją zakresu częstotliwości basów. Szczególnie dobrze sprawdza się w aplikacjach multimedialnych wysokiej jakości.

   

  Potężne 


  Subwoofery RCF są pierwszym wyborem wielu inżynierów dźwięku, ze względu na ich bardzo wysoki poziom SPL przy bardzo niskich częstotliwościach, mniejsze wymiary w porównaniu do konkurentów oraz imponujący stosunek wielkości/wagi do SPL. Twoja publiczność będzie cieszyć się wciągającym, wciągającym doświadczeniem muzycznym.

   

  Najnowocześniejsze przetworniki


  Przetworniki niskotonowe to 10'' i 12'' głośniki niskotonowe o dużej mocy, oba z cewką głosową 2,5''. Ich konstrukcja jest wynikiem najnowszych udoskonaleń w produkcji kompaktowych subwooferów, co skutkuje szybką i kontrolowaną reprodukcją zakresu częstotliwości basów.

   

  Dźwięk uniwersalny


  Elegancka, estetyczna konstrukcja, wiele formatów i charakterystyczna jakość dźwięku RCF, która pozwala zapewnić doskonałe wrażenia dźwiękowe w dowolnym zastosowaniu, od restauracji i sklepów detalicznych po kluby, przestrzenie korporacyjne i miejsca.

   

  Popraw atmosferę dźwięku


  Muzyka pomaga zaangażować i poprawia gościnność Twojej aktywności, zwłaszcza jeśli postrzegana jakość dźwięku jest wyższa. Taki jest cel serii RCF SUB S – optymalna wydajność zarówno w muzyce w tle, jak i w wysokiej mocy dźwięku na pierwszym planie.

   

  Dane techniczne:

  Obsługa mocy 400 W RMS
  125 dB maks. SPL
  Zakres częstotliwości 40 ÷ 200 Hz
  1 x 12-calowy głośnik niskotonowy o dużej mocy
  Wysokiej jakości szafka ze sklejki
  Stalowa kratka przednia z odzieżą
  Standardowe mocowanie na słupie M20 w górnej części szafy
  4-stykowe złącze EUROBLOCK (wejście audio i wyjście łącza równoległego)